Бізнес

Чому аграрії часто закупляють дитячі майданчики

Дитячі майданчики надзвичайно важливі. Вони виконують ряд функцій: сприяють фізичному розвитку дітей, розвивають соціальну взаємодію між малятами, допомагають працювати креативності та уяві. Тому важливо, щоб дитячі майданчики були і у селі, і у місті. На жаль, інколи у селах діти не мають доступу до якісних майданчиків і змушені проводити час у небезпечних місцях, не призначених для малюків. Але варто виправляти таку ситуацію і радувати дітей різноманітними ігровими майданчиками, які чудово впишуться у будь-який краєвид і подарують малюкам багато позитивних емоцій.

Чи купують аграрії дитячі майданчики?

Багато агропідприємств засівають поля не в одному селі, а в декількох. Більшість компаній працює з ОТГ і відповідно забезпечує роботою велику кількість місцевих жителів. Для того, щоб люди не виїжджали із села і лишалися та працювали, потрібно забезпечити їх високою зарплатнею та всією необхідною інфраструктурою. Саме тому часто агропідприємства спонсорують школи, дитячі садочки і встановлюють дитячі майданчики.

У компанії Creative Play кожен третій клієнт – це аграрії, які роблять все, щоб люди активно здавали паї в оренду, а місцеві органи влади співпрацювали з аграрною компанією. І, звісно, дуже вигідно встановити у селі один чи кілька майданчиків в залежності від розміру населеного пункту.

Чому ж аграрії обирають компанію Creative Play? Тому що дитячі майданчики повинні відповідати певним вимогам, а компанія виготовляє саме такі, які дійсно є тими, що мають стандарти. Ігрові майданчики повинні бути:

  • Безпечними – все устаткування повинно бути максимально безпечним. Не можуть існувати гострі краї або бути незакріплені елементи. До того ж, покриття має бути гумовим і спеціальним. Всі матеріали мусять відповідати санітарним нормам і не бути токсичними.
  • Відповідати віку – ігрові майданчики можуть бути універсальними і  містити елементи, що підійдуть як маленьким дітям, так і більш старшим. Інколи встановлюють виключно майданчики для дітей: з м’яким покриттям і більш низькими елементами. Для дітей старшого віку доцільними будуть драбинки, гірки, складніші елементи.
  • Різноманітним – дітям повинно бути цікаво на майданчику. Ні один малюк не захоче гратися там, де нудно. Тому на майданчиках мусять бути різні елементи, і чим більше їх, тим краще.
  • Інклюзивними – звісно, не кожна компанія, село чи ОТГ можуть дозволити собі встановити повністю інклюзивний майданчик. Але кілька елементів для дітей з особливими потребами повинна бути. Наприклад, гойдалка чи інший пристрій.

Як вибрати дитячий майданчик у село?

Більшість аграрних фірм встановлюють дитячі майданчики у сільській місцевості. Звісно, вони практично нічим не відрізняються від міських та все ж можуть мати певні особливості:

Дитячі майданчики

  • Обирайте багатофункціональний дитячий майданчик, який буде цікавий дітям різного віку. У селі зазвичай є один майданчик і діти не мають змоги піти на інший як у місті. Тому всі малюки повинні знайти щось для себе на майданчику. Тут можна встановлювати гірки, гойдалки, столики, лавочки, пісочниці. Чим більше елементів, тим більше шансів, що дитина щось підбере для себе.
  • Майданчики повинні бути із максимально довговічних матеріалів. У селі на майданчики можуть прийти не лише діти, а й приміром дикі чи свійські тварини (в залежності від розташування населеного пункту). Тут не настільки часто проводять прибирання, ремонт чи реставрацію майданчиків. Тому у селі зручно встановити те, що буде максимально невибагливим. До того ж, у селах більше вітру, тут всі природні капризи відчуваються сильніше, адже немає багатоповерхівок, що захищали б, приміром, від вітру.
  • У сільській місцевості дитячий майданчик  – це своєрідний культурний клуб, де часто збираються діти, їхні батьки. Варто зробити його таким, щоб усім було максимально кофмортно і підібрати майданчик індивідуально для кожного населеного пункту.
  • Зручно, якщо на майданчику буде якийсь водний елемент, особливо, якщо у селі немає річки чи озера. Адже у спеку діти змогли б охолодитися як роблять це малюки у місці, приміром, граючись чи купаючись біля фонтану.

Аграрії хочуть аби жителі громад і ОТГ відчували себе комфортно. Тому свідомо обирають майданчики від Креатив Плей, адже знають, що тут знайдуть все для того, щоб дітям було зручно, безпечно і весело.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button