Бізнес

Кому потрібно відкривати категорію С?

Категорія прав С вважається другою за популярністю в Україні відразу після категорії В. При відкритті цієї категорії водії отримують можливість керувати транспортними засобами, вага яких понад 3,5 т. Це всілякі вантажні машини, фури.

Але для відкриття цієї категорії потрібно пройти навчання в автошколі. Якщо необхідно навчитися керувати автомобілями з вантажопідйомністю 3,5-7,5 т, необхідно пройти теорію та практику: категорія С в Таурус буде доступна через 2 місяці після успішного складання іспитів у СЦ МВС. Додатково вдасться відкрити наступні популярні підкатегорії – С1 та СЕ.

Категорія: для кого буде корисною?

Категорія С надає можливість керувати вантажними автомобілями, фурами та важкими легковими автомобілями.

Найчастіше відкрити таку категорію необхідно для:

  • тих, хто займатиметься вантажоперевезеннями по Україні та за її межами;
  • тих, хто хоче знайти роботу далекобійником;
  • тих, хто планує працювати на навантажувачах;
  • тих, хто планує влаштуватися працювати кур’єром;
  • співробітників великих магазинів, складів, що займаються доставкою товарів.

В результаті можна отримати великі можливості для розвитку власного бізнесу для пошуку нової роботи, пов’язаної з вантажними перевезеннями на будь-які відстані.

За наявності прав водія з відкритою категорією С вдасться отримати максимальну кількість перспектив у різних робочих сферах. Для вступу до автошколи потрібно пройти медкомісію, щоб підтвердити відсутність серйозних проблем зі здоров’ям, які ускладнюють безпечне керування вантажним автомобілем.

Як відбувається навчання в автошколі?

Для отримання прав категорії С студентам автошколи запропоновано спеціальну програму навчання, затверджену СЦ МВС. До цієї програми входить відразу кілька важливих етапів, які необхідно пройти:

  1. Проходження повноцінного теоретичного курсу з метою вивчення ПДР – це повний курс з оптимальною кількістю уроків, згідно зі складеним навчальним планом.
  2. Заняття з медицини – надання першої медичної допомоги, якщо водій стане свідком чи учасником ДТП.
  3. Відкритий урок на СТО, на якому можна детальніше вивчити всю внутрішню конструкцію вантажного авто з метою подальшого обслуговування.
  4. Урок, на якому студенти автошколи зможуть попрактикуватися, як виконувати безпечне розщеплення та перечеплення напівпричепа.
  5. Практичні уроки керування на автодромі, де відбувається «репетиція» акуратного під’їзду вантажного транспорту до навантажувальної естакади.
  6. Виїзд у місто та практика водіння у звичних для кожного водія умовах.

У вартість стандартних автокурсів вже включено всі витрати на бензин (заправку автомобіля) та паливно-мастильні матеріали (обслуговування автомобіля).

Завдяки наявності одразу кількох філій, розташованих у різних районах Києва, майбутні водії зможуть обрати для себе найбільш зручну адресу для регулярного відвідування теоретичних, практичних курсів. Більш детальна інформація доступна за номером: +38 (067) 388-05-14.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button