Бізнес

Річтраки – найбільш маневрена техніка для складу

Річтраки – найбільш маневрена техніка для складу

Для підняття різних вантажів на велику висоту призначене спеціальне складське обладнання, без використання якого практично неможливо укладати і забирати вантаж з високих стелажів. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує купити річтраки, які є в таких ситуаціях найбільш практичним рішенням. Вони здатні піднімати велику вагу на висоту до 6-12 метрів. Їхня перевага полягає також у можливості обслуговування стелажних систем на різній висоті, включно з нижніми полицями. Завдяки продуманій конструкції ця техніка може легко маневрувати у вузьких проходах. Наявність противаг і системи, що захищає від перекидання, забезпечує безпечну експлуатацію цього обладнання.

Купівля річтраків

Компанія ТАРГЕТГРУП поставляє на український ринок різноманітне складське обладнання та вантажно-розвантажувальну техніку, яка відрізняється такими характеристиками:

  • велика кількість варіантів за вантажопідйомністю;
  • відмінне функціональне наповнення пропонованої складської техніки;
  • різні типи приводів тощо.

Основними робочими частинами річтрака є телескопічна щогла і висувна каретка. З їхньою допомогою можна акуратно складати різні вантажі на будь-якій заявленій у характеристиках цього обладнання висоті.

Ця техніка:

  • Високомобільна, здатна працювати в обмежених умовах, проходити крізь вузькі дверні прорізи. Деякі моделі мають кут повороту на 360 градусів завдяки наявності приводного колеса.
  • Безпечна в експлуатації.
  • Комплектується двигунами з великим робочим ресурсом.
  • Ергономічна, зі зручним, регульованим сидінням для оператора всередині кабіни, яка може бути підйомною або фіксованою.
  • Розрахована на тривалий термін використання.
  • Проста в експлуатації та обслуговуванні.

Великий вибір цього обладнання дозволяє знайти функціональний, практичний варіант за найбільш прийнятною ціною. Фахівці компанії ТАРГЕТГРУП допоможуть підібрати якісну і довговічну техніку, яка допоможе організувати оптимальні умови роботи складу з урахуванням особливостей її експлуатації. Деякі моделі можуть експлуатуватися при температурі навколишнього повітря -30 градусів. Це чудовий варіант для промислових морозильних камер.

Серед покупців цієї продукції найпопулярнішими є річтраки з електроприводом з економною витратою ресурсу, що не викидають шкідливих речовин у навколишнє середовище, що дає змогу використовувати їх у приміщеннях складів, цехів, торгових залах гіпермаркетів, у логістичних центрах. Автономність роботи річтраків забезпечується тяговими акумуляторами різних видів. Найбільш популярні моделі з літій-іонними АКБ, які можна заряджати до потрібного рівня або ставити на підзарядку, що вбереже від зниження їхнього ресурсу.

На сайті verstak.com.ua можна більш детально ознайомитися з пропонованою продукцією, її характеристиками, перевагами, способами купівлі техніки для складу. Заходьте в цей інтернет-магазин, щоб не витрачати час на тривалий пошук складського обладнання на інших ресурсах. Компанія ТАРГЕТГРУП пропонує вигідну співпрацю, якісну техніку від найкращих виробників за доступними цінами.

Річтраки, електричні та гідравлічні штабелери, стелажі, сейфи та інша продукція, яку можна придбати на цьому сайті, дозволить правильно організувати роботу складу, оптимізувати всі операції, забезпечити комфорт персоналу під час виконання будь-яких виробничих завдань.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button