Корисно

Як відкрити міжкімнатні двері без ключа: 3 методи

Відкриття міжкімнатних дверей без ключа може бути простіше, ніж ви думаєте. У цій статті ми розглянемо три ефективні методи, які допоможуть вам відкрити двері без ключа та отримати доступ до приміщення швидко, та без зайвих зусиль.

За допомогою викрутки можна відкрити замок дверей без ключа, крок за кроком:

  • беремо довгу викрутку,
  • вставляємо її в отвір,
  • знаходимо паз пластини,
  • нахиляємо викрутку і добиваємося сильного стиснення,
  • потім сильно притискаємо двері і вставляємо викрутку в усі пази по черзі, щоб відвести всі ригелі вбік.

Небагато хто знає, як самостійно відкрити міжкімнатну двері без використання ключа. Для цього існує кілька методів, які може використати кожен без особливих зусиль та інших витрат.

Як відкрити замок із плоским ключем?

У випадках, коли ви залишили ключі всередині кімнати або втратили їх, немає причин для паніки. Є кілька простих і надійних способів відкриття міжкімнатних дверей без ключа. Нижче ми розглянемо кожен з них детальніше.

  • Скористатися спеціальним інструментом для відкривання замків.
  • Використовуючи свердло, просвердлити дверний личинку, відлити штифти та відкрити за допомогою викрутки.
  • Віджати дверне полотно, зсунувши його ліворуч і натиснувши.
  • Залити в отвір кислоту.

Можливі ситуації

Існує безліч ситуацій, коли потрібно відкрити двері без ключа. Найбільш поширеними з них є:

  • Сильний сквозняк у приміщенні, через який двері зачинилися.
  • Втрата ключа.
  • Застрягла засувка запірного механізму.
  • Застрягла клавіша або кнопка (при використанні сучасних кодових замків).
  • Несправність ручки.

Варто пам’ятати, що в екстрених або складних ситуаціях краще скористатися послугами фахівців.

Інструменти, що використовуються та доступні предмети

Інструменти, що використовуються та доступні предмети

Щоб вирішити утворившуся проблему, потрібні інструменти. При цьому в якості інструментів можуть використовуватися і підручні засоби.

Інструменти:

  • викрутка (бажано тонка);
  • комбінезони;
  • ніж (прикладний або кухонний з тонким лезом);
  • пилка для нігтів;
  • в’язальна спиця;
  • ножиці;
  • кредитна картка;
  • заколка (невидимка, плоска);м
  • булавка.

При цьому не рекомендується відразу застосовувати грубу силу, оскільки конструкції можна просто зняти з петель, що запобігає їх пошкодженню.

У випадку необхідності в екстрених ситуаціях можна скористатися кутовою шліфувальною машинкою (болгаркою).

Існує безліч різних способів, як відкрити заклинивший або несправний замок міжкімнатної двері без використання ключа.

Радикальні методи застосовуються тільки в екстрених випадках, які потребують негайного вирішення. В інших випадках можна спробувати впоратися з проблемою самостійно.

Той або інший спосіб обирається залежно від ситуації та з урахуванням дверних конструкцій і встановленого запираючого механізму.

Варіант 1 – зміщення засувки

Зміщення засувки – один з найпрактичніших методів відкривання дверей. Однак ускладнення може виникнути, якщо в замковому отворі є ключ. У всіх інших випадках проблему вдається вирішити протягом кількох хвилин і уникнути непотрібного пошкодження дверних полотен.

Без ключа у замковому отворі

Для цього знадобиться тонке еластичне лезо – пилочка для нігтів, канцелярський ніж. Між коробкою та полотном обережно вставте інструмент у зазор і намагайтеся зсунути защільник. При цьому дверну ручку слід тягнути до себе.

У більшості випадків такий спосіб працює швидко і не вимагає додаткових зусиль або навичок.

З ключем у замковому отворі

 

З ключем у замковому отворі

Якщо ключ застряв із зворотного боку, можна спробувати витолкнути його іншим ключем зі свого боку. Однак для плоских ключів такий спосіб не підходить.

У цьому випадку знадобиться плоска металева пластина або кредитна карта. Цей інструмент слід вставити між замком і дверима та намагатися вплинути на штифти і язичок двері.

Маленькими зусиллями можна зсунути ключ з місця, а потім витолкнути його назовні.

Варіант 2 – двері із замком

Відкрити двері з замком самостійно дійсно дуже складно. У деяких випадках проблему можна вирішити простим потягненням за ручку, але такі ситуації трапляються дуже рідко.

Важливо використовувати всі доступні методи, оскільки механізми дверей можуть бути різними. Те, що не підійшло для одного замка, може підійти для іншого.

Варіант 3 – через личинку замка

Такий замок можна відкрити, якщо ним вже користувалися декілька разів. Для цього може підійти схожий ключ або викрутка.

Якщо таким чином не вдалося зсунути механізм, можна просто демонтувати дверний замок. Після зняття ручки у утворену отвір потрібно вставити викрутку і використовувати її як ричаг.

З невеликим зусиллям вдається повернути засувки на місце.

Радикальні методи або спосіб грубої сили

Існує кілька основних способів, як відкрити випадково зачинені міжкімнатні двері. Деякі з них можуть призвести до повної несправності замка або непридатності дверних полотен.

  1. Срізання защільника і ригелів. Цей метод можливий лише у випадку, якщо між дверною коробкою та самим замком є достатній зазор. Для цього використовується болгарка. З аккуратним застосуванням інструменту вдасться уникнути помітних пошкоджень полотна.
  2. Демонтаж дверних петель. Якщо немає достатнього простору між замком і коробкою, потрібно звернути увагу на конструкції дверних петель. Приладдя карданного типу або інші схожі конструкції можна легко відкрутити за допомогою викрутки або шуруповерта. Якщо на дверях встановлені приховані петлі, то єдиним варіантом буде їхнє срізання за допомогою болгарки. Якщо конструкції хоча б трохи виступають, можна спробувати срізати петлеві циліндри.
  3. Вибивання двері. Перш ніж використовувати грубу силу, щоб відкрити зачинені міжкімнатні двері, слід переконатися, що інші методи виявилися неефективними. Вибивати двері потрібно різким ударом ногою поблизу замка. У цьому випадку буде пошкоджена лише коробка. Не рекомендується вибивати конструкції плечем, оскільки це малоефективно. Також не варто використовувати молоток або інші відбійні інструменти, оскільки це призведе до повної непридатності полотна.

Профілактичні заходи

Для того щоб уникнути випадкового зачинення дверей, важливо дотримуватися певних рекомендацій та заходів безпеки.

Профілактика:

  • Встановлення запираючих елементів з можливістю їх екстреного відкриття: Не варто використовувати складні запираючі елементи, якщо це не є крайньою необхідністю. Для міжкімнатних дверей рекомендується використовувати спрощені замки з можливістю їх екстренного відкриття.
  • Мати при собі або в інших кімнатах запасний комплект ключів: Це дозволить без проблем відкрити випадково закриту двері.
  • Регулярне оброблення рухомих частин механізмів спеціальною смазкою: Така смазка має високу проникаючу здатність.
  • Своєчасна заміна непрацюючих замків: У разі несправності замків вони повинні бути замінені новими механізмами.
  • При встановленні дверної коробки, замка або самої двері залишати невеликий зазор: Це допоможе швидко зсунути ригелі або застряглий язичок защільника.

Дотримання подібних порад допоможе уберегти від випадкового захоплення дверей та забезпечить можливість швидко і без особливих проблем відкрити заклинивший механізм.

Висновки та корисне відео щодо даної теми

Відкривати замок дверей потрібно правильно, оскільки від цього залежить половина успіху.

При виборі методу взлому слід враховувати безліч різних факторів – тип дверей, наявність прихованих петель, вид і пристрій запірного механізму, а також складність самого замка.

Найпростіші методи не потребують від людини професійних навичок, тому ними може скористатися кожен, кому потрібна подібна допомога.

Відео: 5 Способів, відкрити замок без ключа

 

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button