Бізнес

Прально-сушильні машини: за і проти

Використання звичайної пральної машини обов’язкове в кожному будинку, але багато покупців вибирають також моделі з функцією сушіння одягу. Апарати 2 в 1 дають змогу діставати з барабана вже готове до носіння або використання текстильне приладдя, від сорочок до постільної білизни. Ретельне, але дбайливе видалення вологи позбавляє від появи складок на одязі та необхідності в подальшому прасуванні. Але завжди прально-сушильна машина – дійсно хороша ідея. Про плюси і мінуси таких пристроїв розповідаємо далі в статті.

Чим хороші пральні машини з сушкою

Можна виділити такі переваги таких моделей:

  1. Економія часу. Щоб не витрачати дорогоцінні хвилини на розвішування випраної білизни та очікування, поки вона висохне природним способом, можна придбати пральні машинки з сушінням у магазині Алло та використати час, що звільнився, для чогось приємнішого.
  2. Економія простору. Далеко не завжди в будинку можна розмістити білизняні мотузки або стаціонарну стійку для мокрого одягу. На допомогу приходить хоч і громіздка, але ергономічна прально-сушильна машина, яка не потребує таких клопотів.
  3. Сприятливий вплив на одяг. Процес видалення вологи з тканин у барабані машини проходить швидко, але делікатно і дбайливо, завдяки чому волокна не розтягуються, відтінки залишаються насиченими, а на поверхні не утворюються ковтунці.
  4. Можливість сушіння в будь-яких умовах. Зустрічаються квартири, в яких цілодобово зберігається підвищена вологість, що робить сушку одягу природним способом неможливою. Складно розібратися з білизною також, якщо вікна будинку виходять на загазовану трасу або промислове підприємство. Обмежень для встановлення прально-сушильної машини немає.
  5. Мінімізація домашнього клопоту. Пральні машини з функцією сушіння проводять повний цикл перетворення забрудненого одягу на чисті та сухі речі, одразу готові до носіння. Користувачеві залишається завантажити текстильне приладдя в барабан, додати порошок і вибрати відповідний робочий режим.

Які мінуси є у прально-сушильних машин

Головний недолік пральних машин з функцією сушіння – ціна. Такі пристрої коштують у середньому на 30% дорожче моделей без аналогічної функції. Додавання ТЕНів збільшує габарити машини, що може стати критичним для власників будинку з малогабаритною ванною кімнатою. Також не всі користувачі залишаються задоволені процесом сушіння. Якщо вибрати неправильну модель, можна зіткнутися із залишками вологи в щільних тканинах, розводами на поверхні або запахом вогкості.

Коли хороша прально-сушильна машина

Такі моделі ідеальні у випадках, коли у домочадців немає часу і бажання розвішувати прання і чекати, поки воно висохне саме. Також такі апарати важливі для тих, хто стирає часто і багато або має обмежену кількість певного одягу – наприклад, робочої уніформи.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button