Екскаватор-навантажувач

Екскаватор-навантажувач Bobcat B700

Екскаватор-навантажувач Bobcat B700 користується великим попитом завдяки своїм відмінним робочим характеристикам і продуктивності. Техніка легко справляється з різними поставленими завданнями.

Завдяки поєднанню навантажувача і екскаватора в одній моделі, а також можливості використання додаткового навісного обладнання, Bobcat B700 використовується в різних областях будівництва, прокладання комунікацій, ландшафтному дизайні і т.д. обладнання може використовуватися для навантаження і переміщення вантажів в межах робочого майданчика, планування території, риття котлованів і траншей та інших робіт.

Технічні характеристики

Екскаватор-навантажувач оснащений двигуном Perkins/1104C-44T об’ємом 4,4 літра потужністю 100 к.с. незважаючи на високу потужність, двигун споживає невелику кількість палива, тому дана модель вважається економічною. Обладнання поставляється з 4-ступінчастою синхронною коробкою передач від італійського виробника Carraro.

b700
b700

Модель має один циліндр ковша, але максимальний розмір. Завдяки ефективній роботі досягається високе зусилля відриву на кромці ковша. Це дозволяє Bobcat B700 легко справлятися з поставленими завданнями і успішно використовуватися на різних типах грунтів. Використання одного циліндра знижує витрати на технічне обслуговування, оскільки кількість шлангів і фітингів значно менше. Дорожній просвіт становить 385 мм.

Модель оснащена гідравлічною системою з двосекційним шестерним насосом, яка відрізняється високою продуктивністю. Розвантажувальний клапан покращує керованість, підвищує продуктивність, а також знижує витрату палива.

Категорія Дані
Двигун Perkins/1104C-44T Перкінс/1104C-44T
Охолодження Вода
Потужність двигуна 74,5 кВт (100 к. с.)
Обсяг ковша 1,0 м3
Робоча вага 6 600 кг

Основні переваги

Крім економічності і відмінних технічних характеристик, до переваг моделі можна віднести комфорт для оператора. Навантажувач-екскаватор випускається в двох варіантах виконання: з навісом і закритою кабіною. Комфортна і безпечна робота оператора забезпечується за рахунок:

  • зовнішні дзеркала;
  • зручне і регульоване крісло з підлокітником і підголовником;
  • хороша оглядовість;
  • звукові сигнали, в тому числі при русі заднім ходом;
  • ремінь безпеки;
  • ергономічне розташування органів управління;
  • великий простір в салоні.

Є вільний доступ до основних вузлів і агрегатів, що спрощує технічне обслуговування і ремонт. Навантажувач-екскаватор Bobcat B700 як і екскаватор-навантажувач Bobcat B730 Gen2 може експлуатуватися з додатковим навісним обладнанням, що значно збільшує його функціональність. Техніка має гарну маневреність і здатна підніматися по крутих схилах, так як має великий дорожній просвіт.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button