Навантажувач

Колісний навантажувач Bobcat S650: універсальна індустріальна техніка

Міні-навантажувач може експлуатуватися не тільки на відкритому просторі, але і на складах, на баржах або трюмах судів. Завдяки компактності, модель відмінно підходить для роботи в умови обмеженого простору, в місцях, де експлуатація великої техніки просто неможлива. Завдяки універсальності і відмінними технічними характеристиками, Bobcat S650 застосовується в будівельній сфері та інших галузях для виконання таких завдань:

  • завантаження матеріалів;
  • благоустрій території;
  • переміщення вантажів на невеликій відстані;
  • виконання ландшафтних робіт та ін.

Основні технічні характеристики

За відмінну продуктивність моделі відповідає чотирициліндровий дизельний двигун Kubota. Його потужність дорівнює 75 к.с. Мотор володіє збільшеним ресурсом роботи, відрізняється надійністю, легко справляється з великими навантаженнями.

Категорія Дані
Двигун Дизельний
Вантажність 1 282 кг
Висота підйому 3 149 мм
Потужність двигуна 55.4 кВт
Робоча маса 3 777 кг

 

Маса навантажувача складає всього 3,8 т, при цьому він має невеликі розміри:

  • довжина-3,5 м;
  • ширина – 2 м;
  • Висота – 2 м.

Якщо Bobcat S650 оснащений стандартним ковшем, то висота розвантаження становить 2,5 м. Радіус повороту дорівнює 2,1 м. Модель володіє широкою колісною базою і оснащується пневматичними шинами, тому відрізняється стійкістю, в тому числі і при виконанні маневрів і поворотів.

Ще однією конструктивною особливістю моделі виступає оптимізована гідравлічна система. Завдяки їй, на навантажувач може встановлювати навісне обладнання різного розміру і ваги.

Основні переваги

Міні-навантажувач оснащений спеціальним механізмом під назвою “Bob-Tach”. Він дозволяє замінювати одну навішування на іншу, при цьому оператору не потрібно навіть виходити з кабіни. Вільний доступ до основних вузлів і агрегатів істотно спрощує проведення ремонтних робіт і обслуговування. Кабіна оператора відрізняється високим рівнем комфорту. Працювати на такій техніці одне задоволення.

Для виготовлення Bobcat S650, як і іншої техніки нового покоління, виробник використовує високоміцні матеріали з відмінними експлуатаційними характеристиками. Висока якість виробництва і збірки досягається за рахунок контролю за допомогою сучасних комп’ютерних технологій.

Більшість людей вибирають міні-навантажувачі таких моделей як Bobcat S16, S650 нового покоління за їх надійністю, високої якості, відмінну продуктивність і маневреність.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button