Корисно

Хто такі темщики: детальний опис

Поняття “Темщик” в 2021 році стало образливим прозивним для початківців “бізнесменів”, які замовляють безкоштовну воду і не витрачаються на нові iPhone. Вони вірять, що незабаром зароблять свій перший мільйон на продажі криптовалюти або симпл димплів. Тіктокери приділяють цій субкультурі цілі сторінки та іронізують над тими, хто “паркується” на маминому автомобілі Daewoo Matiz.

Можливо, ви чули термін “темщик”. А можливо, зіткнулися з такими людьми в реальному житті. Адже це загальне позначення для тих, хто має справу з криміналом (наприклад, займається шахрайством в інтернеті), і це найменування для людей, які мріють про легкий заробіток, не вимагаючи особливих зусиль, але в той же час беруть гроші у батьків на бензин. Автор Medialeaks вирішив розкрити, що означає термін “темщик” і як його можна визначити з першого погляду.

Що означає “темщик”?

Темщик – це слово має свої корені з кримінального жаргону. Спочатку воно позначало скупників і продавців краденого, але після 1990-х “повноваження” цих людей, пов’язаних з злочинністю, розширилися. Вони почали займатися створенням фірм-одноденок, підробкою документів, оформленням кредитів на підставних осіб, перепродажем автомобілів та шахрайством в інтернеті. Також сучасні темщики займаються спекуляцією на популярних товарах.

Наприклад, деякі з них, дізнавшись про популярність фіджетів, почали замовляти дешеві китайські антистреси, щоб продавати їх в Мережі. Темщиками також можна назвати букмекерів та капперів з телеграму, які обіцяють надзвичайний прибуток своїм “клієнтам” за ставки на матчі, результати яких вони “знають від анонімного інформатора”. Загалом, це та група людей, яка завжди шукає способи збагатитися, не занадто задумуючись про законність своїх дій.

Наскільки успішні підприємства “серйозних” темщиків, ми не знаємо, але у представників мемної субкультури, які взяли назву професії і ведуть “бізнес на мінімалках”, справи йдуть не дуже. Саме постійні спроби заробити за допомогою околокримінальних або навіть законних (іноді) схем, які не приносять реальних грошей, викликають сміх у користувачів соцмереж.

Як темщики стали мемною субкультурою?

Мемний темщик – це та людина, яка вирішила зайнятися продажем симплів димплів на точці знайомого продавця в серпні 2021 року, коли вони вже всім набридли, через те що діти зараз захоплені фіджет бордами. Або ж бізнесмен-суєтолог, який підробляє документи для великих угод з нерухомістю на принтері та вірить, що незабаром зловить куш і поїде відпочивати в Дубаї.

Користувачі соцмереж створюють контент, в якому іронізують над “точно рухаються” темщиками. Герої відеороликів та картинок копіюють стиль та жаргон “ідеальних вдохновителів”, які словно застряли в 1990-х роках. У словнику мемних темщиків є такі терміни, як “закрутити”, “вирішити питання”, “підскочити”, які характерні для зайнятих і успішних людей. У душі вони мріють про Mercedes-Benz або BMW (найкраще ціною до 200 тисяч) та велику суму грошей на рахунку, а не про борг на кредитній картці.

Це поняття не викликає страху у користувачів соцмереж, адже так тепер називають тих, хто дуже хоче заробити легкі гроші, але чому-то не може. Це “бізнесмен”, який десять разів подумає, перш ніж заплатити за обід у столовій, і який любить замовляти воду через те, що вона безкоштовна. Хоча це і досить кричущі ознаки, автор Medialeaks все ж вирішив скласти інструкцію, як впізнати темщика.

Як зрозуміти, що перед вами темщик?

Зробити це досить легко. Окрім любові до “ділового” жаргону, темщики захоплюються легендарними артефактами. Замість останньої PlayStation вони віддають перевагу класичній другій “плойці” зі свого щасливого дитинства. А новому смартфону iPhone – вірну і неубиваемую четверту модель, продемонстровану в ролику Artem Kruglov.

Визначити темщика можна, запитавши, хто його улюблений режисер. Ідолом кожного “мамкіного бізнесмена” є Гай Річі. Нелегальні схеми збагачення, мільйони, вкрадені з рахунків “бідняг”, рішучі герої, які завдяки одній афері відразу ж піднімалися на верх кримінальної ієрархії – все це близько серця темщика, вважає Tomalarionova.

Незважаючи на те, що темщик постійно щось творить, не працює і живе на своє задоволення, іноді виникають неприємності. Можуть виникнути проблеми з поставкою грошей на рахунок, а бажана BMW все ще не куплена. Тому варто з’ясувати, на якій машині він в даний момент їздить. Suetolog.msk пояснив, іноді темщику зручно вирішувати проблеми саме за кермом маминого Daewoo Matiz.

Але якщо темщику пощастило і в нього є BMW, то можна визначити його за якою-небудь незвичайною схемою заробітку. Наприклад, якщо він розповідає, що “хасанить на весіллях” за годинну оплату, то це означає, що він агресивно веде машину, оперативно перестраюється на дорозі та обганяє інші автомобілі.

Хто такі темщики. Люди, які погрузилися в 90-ті та маминому део матизі

Користувачі соцмереж насміхаються над культурою темщиків, яка словно застряла в 1990-х і виглядає трохи дивно в сучасному світі. Парні зробили з цього мемну субкультуру, а дівчата пояснюють, що такі молоді люди їх не приваблюють.

Відео на тему: Хто такі тємщики , як заробляють і чи варто ним бути?

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button