Бізнес

Що ви повинні знати про монтаж та будівництво СЕС

Набридло залежати від постійного зростання тарифів на комунальні послуги? Тоді настав час подумати про власну СЕС. Якщо ви цікавитесь питанням, як в Україні замовити встановлення сонячної електростанції, спеціалісти компанії Keyvolt з радістю готові вам про це розповісти. Ми хочемо, щоб ви отримували найкраще, тому пояснимо всі етапи будівництва та монтажу.

Як відбувається проектування сонячних електростанцій

Проектування СЕС починається з вибору типу станції. На ринку існує три види обладнання: мережеве, автономне, гібридне. Перші працюють від мережі та дають змогу не тільки покривати потреби власного споживання, а й зароблять на надлишках виробленої за день енергії, адже не оснащені батареями для його накопичення. Другі працюють, незалежно від підключення до мережі та здатні накопичувати енергію в акумуляторах. Третій тип станції, хоча і коштує найдорожче, поєднує переваги обох станцій.

Проектування сонячних електростанцій
Проектування сонячних електростанцій

Проте процес будівництва та монтажу сонячної електростанції однаковий у всіх випадках:

  • Спершу ви консультуєтесь з менеджером компанії Keyvolt https://keyvolt.com.ua/, який дізнається про всі ваші потреби в електроенергії та відряджає до вас команду інженерів.
  • Інженери оцінюють вашу ділянку, визначаючи найбільш підходящий спосіб монтажу, та складають детальне ТЗ для команди будівельників.
  • Наступний крок – покупка обладнання для вашого типу станції та її встановлення.
  • Якщо ви вирішили обрати мережеву чи гібридну станцію, юристи працюють над її підключенням до зеленого тарифу.

Термін експлуатації станції варіюється від 25 до 30 років. Особливо при належному сервісному обслуговуванні, яке компанія зобов’язується надавати за умовами контракту. Але перед тим, як замовити сонячну електростанцію під ключ, варто розуміти, що період окупності у кожного проекту різний. Невелика станція на 10 кВт здатна окупитися за 3 роки, хоча і почне приносити користь вже з першого дня використання, проте період окупності залежить від розмірів СЕС.

А от великі СЕС, особливо для підприємств, офісів чи торговельних і бізнес-центрів, окупаються за 5-7 років. Після чого починають приносити пасивний прибуток, сума якого здатна вас приємно здивувати. Всю роботу за вас виконають надійні, досвідчені, професійні спеціалісти. Від вас треба лише одне – витратити час на пошуки такої команди, адже від цього залежить ефективність роботи станції та ваш успіх!

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Один коментар

  1. Після встановлення сонячної електростанції я дуже задоволений результатом. Вибір оптимального місця та якісних компонентів забезпечив високу ефективність і стабільність роботи. Фінансовий аналіз підтвердив економічну вигоду, а державні субсидії пришвидшили окупність проекту. Будівництво та монтаж виконані професійно, без ускладнень.

    Рахунки за електроенергію значно знизились, а мій внесок у зменшення викидів CO2 радує. Інвестиція в сонячну електростанцію виявилася успішною, забезпечуючи стабільне енергопостачання та екологічну чистоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button