Корисно

Що значить слово чиназес: значення слова

Сьогодні друзі, я б хотів присвятити цю статтю значенню слова “чиназес” . Адже в сучасному світі існує багато різних термінів і понять, які можуть відображати різні аспекти культурного суспільства. Якраз хотів виділити один з таких термінів як “чиназес”. У цій статті я постараюся розкрити походження і значення цього слова, його відмінності, а також приклади використання в сучасній лексиці.

Що ж може означати це загадкове слово? Яку ідею і сенс воно несе в собі?

Слово “чиназес” останнім часом стало дуже популярним у соцмережах.

Звідки походить слово “чиназес”?

Наприклад, у таких соцмережах як: ТікТок, Фейсбук, Твіттер, Ютуб з’являються ці загодкові слова “чиназес”, “урде санчо”, “чина”, “саунтрес”, саме вони набирають популярності. Ще блогер Андрій Боярський вперше заговорив 2020 року. Тепер можна часто помітити вираз людей, коли вимовляєш слово “чиназес”, зазвичай не розуміючи цього слова, всі посміхаються.

Подумаєш, начебто абсурдні слова “чиназес”, “саунтрес” тощо, але вони почали набирати популярність і поступово стали мемами в Мережі Інтернет, які могли повторювати за кожної зручної нагоди.

Що таке чиназес?

Отже, що ж може означати слово “чиназес? Як на думку читачів, а також глядачів, “чиназес”, це синонім задоволення або відпочинку на сучасному сленгу. Також його можна застосовувати на знак подяки і знаком того, що все проходить просто ідеально. Цей вираз ще може виражатися як схвалення.

Як використовувати слово “чиназес” під час розмови?

Мем “чиназес”, який відродився в Мережі восени 2023 року в соцмережах, дав можливість зрозуміти це слово, завдяки телефонній розмові диспетчерки з банку та Ольги Миколаївни, коли її щось запитували, вона на всі запитання відповідала “чиназес” або “саунтрес“. Їхній діалог був приблизно такий:

 • Шановна Ольго Миколаївно, у нас зв’язок перервався, Ви б змогли уточнити причину, через яку нас роз’єднали?
 • Чиназес.
 • Що?
 • Чиназес.
 • Що таке “чиназес”, поясніть?
 • Саунтрес.

Можливо, Ольга Миколаївна хотіла висловити підтримку та вдячність. Адже слово “чиназес” можна використовувати в різних контекстах: подяка, опис приємного відпочинку, схвалення.

Деякі користувачі Мережі, а саме шанувальники цього мема почали називати своїх тварин – “чиназесами”.

Висновок

У висновку аналізу та значення слова “чиназес” можна сказати, що цей мем не просто лінгвістична помилка, а навпаки родзинка та прикраса, яка додає шарму українській мові. Коли ми використовуємо це слово, ми висловлюємо вдячність та схвалення. Таким чином не соромтеся використовувати слово “чиназес” у діалозі з близькими людьми, потіште їх та діліться позитивом!

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

3 Коментарі

 1. Цікаво, що значення слова чиназес має походження від латинського слова “cheze”, що означає сонце, відповідно із сонцем пов’язані позитивні емоції.

 2. Якщо орієнтуватися на пошук по картинках, чиназес – це випивка в чоловічій компанії і пов’язані з нею позитивні емоції. Фотографії дівчат із цим тегом теж бувають, але їх менше разів у двадцять.

  Також значення слово “чиназес” може означати: дуже добре, відмінно. А походження слова від латинсклго, cheze сонце.

  Цей хештег зустрічається в ТікТоці, в Інстраграмі та на Ютубі.

 3. Про слово Чиназес, сленгове слово. Оскільки в нас усе сленгове майже запозичене з англійської мови, то воно утворено від слова CHEESE (сир). Коли англійці фотографуються, то їм, щоб була посмішка, каже (говорив) той, хто фотографує, – Скажіть Чііз (коли це говориться англійською, рот до вух розтягується), тим самим виходить штучна посмішка, а слідом народжується і посмішка сама. А посмішка – це і знак благополуччя, знак, що все добре, від цього і з’явилося слівце Чиназес – у всьому повний порядок. Цей хештег зустрічається на багатьох майданчиках інтернет-простору – зокрема Ютуб, Тік Ток. Інакше назвати – Хороша міна при поганій грі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button