Екскаватор

Розгляньте Екскаватор Hyundai R140LC-9S: все, що вам потрібно знати

Ознайомтеся з екскаватором Hyundai R140LC-9S – характеристики, вартість, переваги. Відгуки та поради щодо використання.

Хендай Р140ЛЦ-9С: технічні характеристики і ціна

Екскаватор Hyundai R140LC-9S – це потужна машина, яка знайде застосування в будь-якому будівельному проекті. Завдяки своїй високій продуктивності та надійності, він завойовує серця фахівців у сфері будівництва. У цій статті ми розглянемо основні характеристики, переваги та можливості цього екскаватора.

Hyundai R140LC-9S – “молодша” модель у лінійці сучасних екскаваторів “дев’ятої” серії (побудованих на сучасній гусеничній платформі з використанням передових технічних рішень і додаткових опцій для адаптації техніки до складних кліматичних умов).

Robex 140LC-9S вирізняється високою продуктивністю і стійкістю конструкції до постійних навантажень, при більш низьких експлуатаційних витратах порівняно з більшістю конкурентів.

У Hyundai R140LC-9S класичне компонування з поворотною платформою, на якій на лівому борту встановлена кабіна, а праворуч змонтований механізм управління стрілою.

У задній частині платформи розташований моторний відсік, прикритий стильними кузовними панелями з люками, що відчиняються, для швидкого доступу до вузлів, що обслуговуються, і горловин заливки технічних рідин.

Екскаватора Hyundai R140LC 9S фото
Екскаватора Hyundai R140LC 9S фото

Кабіна отримала простий, але згладжений округлими контурами дизайн з великою площею скління, широким дверним отвором і вентиляційним люком на даху.

Детальний огляд екскаватора Robex 140LC 9S з фотографіями

Інтер’єр кабіни виконаний переважно в європейській стилістиці і вирізняється поліпшеною ергономікою на тлі великої кількості вільного простору для зручного переміщення водія. Комфорт забезпечують – регульоване крісло з підлокітниками, рульова колонка, що налаштовується, протиковзке покриття підлоги, оздоблення якісним ABS-пластиком і продумане до дрібниць розташування всіх органів управління (забезпечено доступ до них без необхідності тягнутися).

Крім того, Robex 140LC-9S отримав сучасний багатофункціональний бортовий комп’ютер із кольоровим дисплеєм і можливістю налаштування відображуваної інформації.

У стандартній комплектації екскаватор Hyundai R140LC-9S комплектується рукояткою завдовжки 2500 мм, що закріплене на стрілі завдовжки 4600 мм. Рукоять можна замінити на опціональні варіанти довжиною 1900, 2100 або 3000 мм. Зі стандартним рукояткою габаритна довжина екскаватора в транспортному положенні становить 7820 мм, ширина R140LC-9S не перевищує 2500 мм, а висота по кабіні обмежена позначкою 2860 мм. Кліренс (дорожній просвіт) даної моделі дорівнює 440 мм, довжина ходової частини досягає 3750 мм, а відстань між осями гусеничного візка становить рівно 3000 мм.

Кабіна Hyundai R140LC 9
Кабіна екскаватора Hyundai R140LC

На Hyundai R140LC-9S використовуються гусениці шириною 600 мм, оснащені спеціальними здвоєними або потрійними зачепами (опція) для підвищення прохідності.

У базі екскаватор оснащується ковшем з місткістю 0,58 м³ і зусиллям копання на рівні 102 кН. Стандартне руків’я забезпечує радіус копання в 8330 мм при глибині копання до 5550 мм і максимальній висоті вивантаження – 6060 мм.

В якості силової установки на Hyundai R140LC-9S використовується надійний дизельний мотор Cummins моделі B3.9-C. У його активі 4 циліндри рядного розташування з робочим об’ємом 3900 см³, безпосереднє впорскування і турбонаддув з охолодженням повітря, що нагнітається. Мотор здатний розвивати до 105 к.с. потужності і забезпечувати близько 447 Н-м тяги, чого цілком вистачає для впевненого подолання підйомів з кутом до 35 градусів і пересування зі швидкістю до 5,5 км/год.

Ходовий візок екскаватора заснований на Х-подібній суцільнозварній рамі з посиленими прямокутними секціями. На кожній стороні встановлено по 7 опорних ковзанок, а також по одному ведучому і спрямовувальному катку. Крім того, в конструкції використані регулятори натягу з амортизаційними пружинами і провідними зірочками.

Обслуговування екскаватора Robex
Обслуговування екскаватора Robex 140LC
 

  • Привід у Hyundai R140LC-9S гідростатичний, двошвидкісний з планетарним редуктором і аксіально-поршневим гідромотором для повороту платформи. Гальмівний механізм екскаватора багатодисковий, що працює в маслі. Керування гідравлікою здійснюється за допомогою шестерного насоса для контуру управління і парних аксіально-поршневих насосів зі змінною продуктивністю для контролю робочих контурів.
  • До списку базового оснащення екскаватора виробник включає: комплект оптики, підйомний склоочисник, обігрівач салону, кондиціонер, механічну підвіску крісла, ремінь безпеки, систему оптимізації потужності, підігрівач впускного повітря, систему самодіагностики, систему утримання положення стріли та рукояті, захист рами й гусеничної стрічки.
  • Опціонально цей екскаватор можна доповнити: заправним насосом, проблисковим маяком, клімат-контролем, додатковим захистом кабіни та рами, системою підігріву охолоджувальної рідини, камерою заднього виду, підігрівом крісла, нагрівачем пального та системою віддаленого контролю Hi-Mate.

Ціна нового Hyundai R140LC-9S в Україні, починається з позначки 110 983 доларів.

Вартість та доступність екскаватора Хендай Р140ЛЦ-9С

Ціна на новий екскаватор Hyundai R140LC-9S в Україні починається з приблизно 110 983 доларів. Будь ласка, зверніть увагу, що ця ціна може змінюватися в залежності від регіону, комплектації та інших факторів. Щоб отримати точну інформацію про ціни та можливі знижки, рекомендуємо звернутися до офіційних дилерів Hyundai в Україні або перевірити офіційний веб-сайт виробника.

Екскаватор Hyundai R140LC-9S – це високоякісна та надійна техніка, яка забезпечить ефективність у будь-якому будівельному проекті. Не вагайтеся і вибирайте якість та надійність з Hyundai.

Висновки

Екскаватор Hyundai R140 LC9S являє собою сучасну і продуктивну будівельну спецтехніку. Поєднуючи в собі потужний двигун і ефективну гідравліку, він забезпечує високу продуктивність при виконанні різних завдань. Комфортабельна кабіна і продуманий дизайн забезпечують зручні умови для оператора. Міцна конструкція і надійні матеріали роблять цей екскаватор надійним рішенням для важких будівельних робіт.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Один коментар

  1. З опису та характеристик стає зрозуміло, що екскаватор хоч і вважається малогабаритним але роботу виконує якісно і витримує шалені навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button