Екскаватор
Trending

Новий Екскаватор Hyundai R220LC-9S: переваги, характеристики та вартість

Дізнайтеся про новий екскаватор Hyundai R220LC-9S: його технічні характеристики, переваги та вартість. Отримайте всю необхідну інформацію для прийняття правильного рішення щодо покупки.

Хендай Р220ЛЦ-9С: технічні характеристики і ціна

Екскаватор Hyundai R220LC-9S вражає своєю продуктивністю та надійністю. Завдяки передовим технологіям і високоякісним матеріалам, ця модель стає найкращим вибором для будівельних та гірничодобувних робіт. Зараз ми розглянемо детально основні переваги цього екскаватора, його технічні характеристики та вартість.

Hyundai R220LC-9S – корейський гусеничний екскаватор з лінійки сучасної техніки, розробленої для реалізації на європейському, азіатському та північноамериканському ринках.

Модель характеризується використанням високотехнологічного шасі, кабіни з підвищеним комфортом і місткого ковша. Крім того, на R220LC-9S встановлюються ширші гусениці (в діапазоні від 600 до 900 мм), що дає змогу використовувати цей екскаватор на пухких ґрунтах.

Як і всі екскаватори сімейства “9S”, модель Hyundai R220LC має практичний дизайн екстер’єру з переднім лівим розташуванням кабіни, акуратними контурами поворотної платформи і ергономічною стрілою, що має додаткові інтегровані ребра жорсткості, приховані зовнішніми панелями.

Моторний відсік і відсік гідравліки закриті металевими панелями, забезпеченими лючками, що відчиняються, для швидкого доступу до вузлів, що обслуговуються, заливних горловин і точок змащення. Підсвічування робочої зони здійснюється за рахунок основної галогенної оптики, закріпленої на кабіні, і за допомогою додаткового ліхтаря, встановленого на стрілі.

Hyundai 220LC-9S фото
Robex 220LC-9S фото

Управління екскаватором Hyundai R220LC-9S

Кабіна екскаватора отримала панорамне скління з переднім вікном у підлогу, що помітно поліпшує оглядовість зони копання. Сучасна ергономіка кабіни дає змогу повністю налаштовувати робочий простір під індивідуальні вподобання водія, а інформативний бортовий комп’ютер із кольоровим дисплеєм у будь-який момент часу забезпечує повний контроль над усіма робочими параметрами екскаватора завдяки інтуїтивному інтерфейсу та можливості настроювання відображуваної інформації.

Додатковий комфорт створюється за рахунок стельового люка, якісного оздоблення салону ABS-пластиком і можливості встановлення опціональних підігріву та механічної підвіски крісла.

  • Габаритна довжина Hyundai R220LC-9S зі складеною стрілою не перевищує 9530 мм, ширина екскаватора залежно від типу гусениць варіюється в діапазоні від 2800 до 3100 мм, а висота по робочому обладнанню, складеному в транспортне положення, не перевищує 3030 мм.
  • Ходова частина R220LC-9S має довжину 4114 мм і може оснащуватися гусеницями шириною 600, 800 або 900 мм.
  • Кліренс (дорожній просвіт) екскаватора досягає 480 мм, ширина колії дорівнює 2200 мм, а просвіт під 3800-кілограмовою противагою не перевищує 1060 мм.

Експлуатаційна маса екскаватора Hyundai R220LC-9S не повинна виходити за рамки 21 900 кг. При цьому питомий тиск на ґрунт не перевищує:

  • 0,47 кг/см² у разі використання 600-міліметрових гусениць,
  • 0,36 кг/см² у разі встановлення гусениць шириною 800 мм,
  • 0,32 кг/см² у разі використання найширших гусениць.
Kabina ekskavatora Hyundai R220LC 9S
Кабіна екскаватора Hyundai R220LC-9S

У стандартному виконанні на Hyundai R220LC-9S монтується стріла довжиною 5680 мм, яка доповнюється руків’ям довжиною 2920 мм. Як робочий орган використовується ківш місткістю 1,1 м³, який за необхідності може замінюватися на зменшений ківш, що вміщає 0,92 м³ ґрунту.

Екскаватор модифікації R220LC-9S здатний копати в радіусі 9980 мм, заглиблюватися на глибину до 6730 мм, а також здійснювати розвантаження ковша на висоті до 6780 мм. При цьому зусилля копання на ковші становить рівно 152 кН.

У рух Hyundai R220LC-9S приводиться мотором Hyundai HM5.9, в основі якого лежить дизельний агрегат Cummins 5,9C, оснащений турбонаддувом із проміжним охолодженням, безпосереднім уприскуванням палива і рідинним охолодженням нового покоління. Двигун має 6 циліндрів рядного розташування із сукупним робочим об’ємом 5880 см³. Його пікова потужність фіксується на позначці 150 к.с., а максимум крутного моменту становить 614 Н-м, доступних при 1500 об/хвилину.

Мотор працює в парі з 2-швидкісною трансмісією і споживає в середньому не більше 15,0 літра пального за 1 мотогодину.

Hyundai R220LC-9S побудований на витривалому шасі з Х-подібною опорною суцільнозварною рамою, на якій закріплено поворотну платформу, керовану гідростатичним приводом з планетарним редуктором і гідромотором аксіально-поршневого типу. Ходовий візок оснащений гусеницями з п’ятигранними зачепами, двома ведучими, двома напрямними і дев’ятьма опорними котками. Гальмівна система базується на багатодискових механізмах, що працюють у маслі.

Екскаватора Robex 220LC-9S

Додаткові опції

У базі R220LC-9S отримує: обігрівач салону, кондиціонер, підігрівач впускного повітря, систему утримання положення стріли і рукояті, систему оптимізації потужності мотора, систему самодіагностики і захист гусеничних стрічок. Як опцію екскаватор можна доповнити: клімат-контролем, камерою заднього виду, системою віддаленого управління Hi-Mate, проблисковим маяком, заправним насосом, системою підігріву охолоджувальної рідини і поліпшеним захистом гусениць.

Покращена гідравлічна система

Hyundai переробила гідравлічну систему екскаваторів 9S, щоб забезпечити безперебійну роботу і більший контроль над рухами без особливих зусиль. Ексклюзивна електронна система управління дозволяє налаштовувати потужність для виконання різних робіт. Паливо економиться при виконанні легких робіт, а висока продуктивність досягається при виконанні важких робіт. Точне налаштування для оптимізації швидкості між рухом стріли та поворотом.

Комп’ютерна оптимізація потужності (CAPO)

Система CAPO (Computer Aided Power Optimization – комп’ютерна оптимізація потужності) дозволяє оператору одним натисканням кнопки встановлювати власні налаштування для пріоритету стріли або маятника, вибору режиму роботи та додаткових робочих інструментів.

Система CAPO також забезпечує повну самодіагностику та цифрові датчики для отримання важливої інформації, такої як температура гідравлічної оливи, води та рівень палива. Ця система взаємодіє з численними датчиками, розміщеними по всій гідравлічній системі, а також з гідравлічним потоком.

Вартість та доступність екскаватора Hyundai R220LC-9S

Вартість та доступність екскаватора Hyundai R220LC-9S: конкурентоспроможні ціни та фінансові можливості для вашого бізнесу. Зробіть ефективний вибір у своєму будівельному чи гірничому проекті з урахуванням найкращого співвідношення ціни та якості. Доступність цієї моделі на ринку спецтехніки дозволить швидко та ефективно здійснити ваші роботи без зайвих витрат часу та коштів. Звертайтеся до офіційних дилерів Hyundai для отримання додаткової інформації та консультацій щодо умов придбання.

Ціна екскаватора Hyundai в модифікації R220LC-9S, за даними на 2024 рік, для українського ринку починається з ~ 124 000 $.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Один коментар

  1. Неперевершена якість комфорту в роботі. Чудово маневрує в труднодоступних місцях. Виносливий для виконання завдань в кар’єрах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button