Корисно

Хто такий друг: ключові характеристики справжніх друзів

Хто такий справжній друг

На жаль, у наш час здається, що мистецтво дружби знаходиться в упадку. Хто такий справжній друг і скільки їх у вас є в житті? Сьогодні любі друзі, я хотів би поділитися своїми думками щодо справжнього значення слова “друг”, “дружба”.

Дружба в соцмережі

Можна винити соціальні мережі, Інтернет чи що завгодно, але здається, що дружба – це не те, чим вона була раніше. Занадто часто ми бачимо сварки, які публічно розгортаються в соціальних мережах, і ми бачимо, що друзі, які знають один одного десятиліттями, ніколи більше не розмовляють з один одним через щось дрібне і мізерне. Це залишає мене з цікавим питанням: що таке справжній друг?

Що відбувається з нами і з нашим уявленням про дружбу? Я думав, що у мене багато друзів, але з часом я зрозумів, що дружба – це не просто існування. Це стосується багатьох інших речей. У мене був великий коло, але кожен з них, за винятком одного, показав мені, що їм не можна довіряти або що вони мають свої власні плани, замість того, щоб піклуватися про нашу дружбу.

Це сумно, і я не шукаю вашої співчуття, тому що все це навчило мене одному. Справжня дружба – це те, за що варто триматися. У мене є один справжній друг, якого я знаю з дитинства, і я ціную цю дружбу. Все, через що я пройшов з фальшивими друзями, змусило мене подумати, хто такий справжній друг? І тепер я знаю, що він у мене є, мені цього достатньо!

Як ви думаєте, скільки справжніх друзів у вас було в житті? Якщо ви не впевнені, розгляньте це: хто справжній друг? Які характеристики і особливості складають це невловиме істоту? Давайте розглянемо ситуацію і дозвольте вам прийти до власного, можливо, досить болісного висновку.

Що таке справжній друг?

Щоб дізнатися, хто насправді справжній друг, я провів мозковий штурм за характеристиками, які помічав протягом багатьох років. Я втратив багато так званих друзів, але той, якого я залишив, безумовно, відповідає цим критеріям.

 • Надійна особа. Що таке справжній друг? Той, кому ви можете довірити своє життя. Це ваша поїздка чи смерть. Хтось, кого ви знаєте, буде поруч з вами, і кому ви знаєте, що можете сказати все, і це не повториться. Це дорого, і в наші дні це рідкість.
 • Той, хто справді вміє слухати. Звісно, дружба працює в обох напрямках, але справжній друг – це той, хто слухає вас і дійсно розуміє не лише те, що ви кажете усно, але і те, що ви не кажете. Ця людина буде знати вас навиворіт, читати вашу мову тіла, тон голосу, швидкість мовлення, брати слова, які ви використовуєте, і зводити все це в один реалістичний висновок. Це особлива навичка, якою володіє лише справжній друг.
 • Ви знаєте, що якщо вам потрібно, вони будуть поруч. Потрібно поховати тіло о 3 годині ночі? Сподіваюся, що ні, але ви зрозуміли. Це той, хто буде поруч, коли у вас проблеми, коли ви розгублені, коли вам боляче і коли ви хворієте. Справжній друг може не бути поруч з вами особисто, бо важливо пам’ятати, що у них своє життя. Але вони будуть поруч з вами на іншому кінці телефона, і якщо їм потрібно все кинути, вони це зроблять. Звісно, вам також треба зробити те ж саме для них.
 • Розуміюча особа. Занадто багато людей закриті. Вони вважають, що їхня точка зору єдиний вірний. Іншого просто не існує. Якщо ви осмілилися мати інше міркування, ви помиляєтесь. Це не справжній друг. Справжній друг – це той, хто може бачити вашу точку зору і робити все можливе, щоб зрозуміти її з вашого боку, навіть якщо вони не вірять у це або не погоджуються з цим.
 • Той, хто не боїться жорсткої любові. Справжня дружба – це не завжди погоджуватися один з одним і казати один одному те, що ви хочете почути. Справа в тому, щоб мати відвагу викликати їх і говорити, коли вони помиляються, або коли щось здається дурним, або коли вони поводяться дурно. Це може бути болісно, але завжди робиться з вашого найкращого побажання у глибині душі. В цьому різниця між хорошим другом і нормальним.
 • Вони прикривають вашу спину, навіть коли вас нема поруч. Хтось пліткує за вашою спиною? Ваш справжній друг викличе їх і вирішить з ними, захищаючи вас, навіть якщо вас нема поруч, щоб захистити себе. Це вірність. І це одна з найважливіших рис вашого списку, що робить вас щасливою людиною.
 • Ви кажете “просто тому, що”. Багато “друзів” дзвонять лише тоді, коли їм щось потрібно або коли їм нудно. Справжній друг дзвонить “просто тому”. Це означає сидіти і балакати ні про що, але насолоджуватися кожною секундою. Це просто означає, що вам подобається проводити час разом, що робить вас щасливим.
 • Вони знають, що ви не ідеальні. Їм все одно. Багато людей витрачають час на пошук ідеального друга. Їх не існує. Справжній друг знає ваші недоліки. Вони приймають їх і люблять вас за них. Ви робите те саме для них.
 • Ви можете не розмовляти протягом певного часу, але ви знаєте, що вони там. Справжні друзі не повинні розмовляти кожен Божий день. Ми з другом розмовляємо один чи два рази на тиждень. Раніше це розтягувалося довше. Це не означає, що ми втрачаємо зв’язок. Це означає, що ми живемо своїм життям, але ми завжди поруч один з одним, коли це потрібно. Життя має свої припливи і відпливи. Справжній друг це розуміє.
 • Ви смієтеся разом над абсолютно нічим. Якщо ви помічаєте, що смієтеся над дрібницями без будь-якої причини, окрім як власного бажання, ви ділите атмосферу дружби, яку неможливо замінити.
 • Час може змінюватися, але це ні. З часом люди трохи змінюються. Їхні пріоритети змінюються, і ви можете помітити, що їхні особистості теж. Життя справжнього друга може змінюватися, але коли він з вами, він залишається тим самим. Ваша дружба залишається незмінною, завжди підтримує і завжди поруч, де б ви не були, віддалено один від одного чи пліч-о-пліч.
 • Вони не ставлять під сумнів і не принижують вас. Що таке справжній друг? Той, хто приймає вас такими, які ви є і у що ви вірите. Він не сумнівається в ваших діях, якщо не вважає, що це заподіє вам шкоду. Справжній друг ніколи не осудить ваш вибір. Замість цього він підтримує вас і піднімає вгору. Якщо ви впадете, він допоможе згладити удар.

Висновок

Справжній друг – це багато більше, ніж просто товариш або колега, . Це особа, на яку ви можете покластися у будь-яку мить і в будь-якій ситуації. Дружба ґрунтується на взаєморозумінні, відданості, і чесності. Вона вимагає від нас співчуття, терпіння і готовності підтримати друга в будь-який момент. Друг не тільки приносить радість у ваше життя, але й допомагає вам стати кращою людиною. Він прислухається до вас, розуміє вас, і, найважливіше, завжди стоїть поруч, коли це потрібно. Таким чином, дружба – це велика цінність, яка заслуговує нашої повної поваги і збереження.

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button