Корисно

ТОП 10 собак з довгими вухами: найкращі представники

Представники невеликих (папільони і фалени), середніх (таксі, англійські кокер-спанієлі, порселени, біглі), великих (Англійська сетер) і гігантських порід (Німецький дог) були включені в нього. Ці собаки мають різні характерами, але їх всіх об’єднують чарівні довгі вуха. В нашій статті ми зробили опис топ 10 собак з довгими вухами.

Особливості породи собак бассет-хаунд

porodi sobak basset haund

Мисливський гончар далеко не завжди повинен бігати як божевільний. І бассет-хаунд з його аристократичною безтурботністю є яскравим прикладом. Це собака, яка важить до 36 кг (як самець, так і самка), має короткі вигнуті лапи, плямисте забарвлення і характерні “задумливі очі”. Ці тварини були виведені для вистежування по запаху і до сих пір в цьому хороші. Однак сьогодні їх найчастіше використовують як компаньйонів. І в цьому вони просто ідеальні. Бассет-хаунди чудово ладнають з дітьми та іншими собаками. Крім того, вони дуже розумні. Для породи характерна деяка впертість, тому будьте терплячі в процесі виховання.

Чарівний і дружелюбний англійський кокер-спанієль

angliiskii koker spaniel

Собака є справжнім другом і супутником для дітей. Однією з найбільш підходящих порід для дітей є англійський кокер-спанієль. Зовнішній вигляд і характеристики цієї породи роблять її ідеальним квартирним вихованцем. Англійські кокер-спанієлі мають прекрасні очі, дивно довгі і густі вії, що привертає увагу до їх красі. Довга хвиляста шерсть англійських кокер-спанієлів має шовковистий блиск. Середній розмір породи до 15 кг, а вони живуть до 16 років. Ці пухнасті створіння також дуже товариські і віддані своїм власникам. Враховуючи всі ці характеристики, можна сказати, що англійські кокер-спанієлі є ідеальними породами собак які найкраще підходять для сімей з дітьми.

Існує одна важлива деталь, про яку слід згадати. Представники цієї породи собак є грайливими, енергійними створіннями. Якщо ви не надасте їм розваги, вони самі знайдуть спосіб скрасити вільний час. У 90% випадків, це може вам не сподобатися. Англійський кокер-спанієль – це яскравий приклад того, що “втомлена собака = щасливий господар”. Ці собаки породи відмінно підходять для дітей.

Бігль та такса, енергійні фанати активного відпочинку

Bigl ta taksa

Для любителів полювання і тривалих, енергійних прогулянок відмінно підійдуть такі породи собак з довгими вухами, як бігль і такса. Це Мисливські собаки, тому вони мають відповідні інстинкти.

Обидві породи відрізняються відданістю, хоробрістю і здатністю довго слідувати по сліду. Однак ці ж якості можуть стати і причиною проблем.

Бігль без совісті кинеться в погоню, якщо йому здасться, що там є щось гідне уваги. Він повернеться до господаря, але невідомо, наскільки скоро.

А такси взагалі відомі своєю любов’ю до подорожей. Відомі випадки, коли представники цієї породи жили в двох будинках в прямому сенсі слова.

Також важливо пам’ятати, що такси – це безстрашні собаки. Незалежно від розміру противника, їм не страшно ставити йому виклик. У настрої такса може атакувати навіть собак великого розміру, таких як мастиф або кавказька вівчарка.

Елегантні папільйони та фалени, з винятковою грацією

papiljoni ta faleni

Фалени і папільони вважаються дуже близькими породами собак. Ці декоративні вихованці мають невелику вагу до 5 кг.вони володіють м’якою шовковистою шерстю і унікальною формою вух. У фаленов вуха довгі і пухнасті, а у папільонов вони більше за розміром і стоять. Вуха папільона також прикрашені пухнастою шерстю, що надає їм схожість з крилами метелика. В цілому, ці породи ідеально підходять для тих, хто хоче завести вірного супутника для не дуже трудомістких прогулянок. Обидва породи вважають за краще насолодитися домашнім затишком в компанії улюбленого господаря.

Купуючи папільона або фалена, майте на увазі, що незважаючи на їх маленький розмір, ці тварини мають вогненним характером. Вони уважно стежать за своєю територією і попереджають свого власника гучним і пронизливим гавкотом. Також вони можуть вступити в бійку, якщо вважатимуть, що хтось становить загрозу. Будьте пильні з цього приводу.

Забавні локони китайської ши-тцу

lokoni kitajskoyi shi tcu

Вигідні хутряні локони китайської ши-тцу. Якщо вам подобаються собаки з брахіцефаліческою («сплюснутої» мордою) формою, то китайська собака-лев має всі шанси стати вашим улюбленцем. Ши-тцу – це відносно невеликі істоти, вагою від 5 до 10 кг, як для самців, так і для самок. Незважаючи на свої скромні розміри, ши-тцу завжди готові взяти на себе роль захисника, хоча їхні шанси на перемогу невеликі. Особливо варто відзначити чудову шерсть, дуже схожу на людське волосся. Це вимагає певного догляду за шерстю, особливо якщо ви не збираєтеся коротко стригти свого вихованця. Термін життя ши-тцу може досягати 14 років, тому цей друг залишиться з вами надовго. Окремо варто відзначити характер цієї породи. Ши-тцу доброзичливі, прив’язані до людей і дуже орієнтовані на них. Якщо ви зіткнулися з агресивним представником цієї породи, проблема, ймовірно, полягає в його власників.

Лагідний англійський сетер, ідеальний співмешканець для мисливця

anglijskij seter

Англійський сетер – ідеальний товариш мисливця. Якщо ви зустріли цуценя англійського сетера, у вас може виникнути враження про його гіперактивність. Але це не зовсім так. У молодому віці ці привітні собаки, дійсно, демонструють невичерпний ентузіазм, проте з часом стають набагато спокійніше. Наш Англійський сетер потрапив в ТОП-10 порід завдяки своїм якостям: він є відмінним мисливським псом, добре ладнає з дітьми та іншими вихованцями, стане прекрасним компаньйоном і здатний захистити господаря, а також попередити його про можливу небезпеку. Дорослий Англійський сетер може досягати ваги в 36 кг, самки будуть легше – до 31 кг.не варто забувати і про їх прекрасної зовнішності. У англійського сетера м’яка гладка шерсть з оригінальним плямистим забарвленням. Ось чому цю породу собак часто вибирають для дітей, і вона дійсно ідеально підходить в цьому випадку.

Німецькі доги, відмінні компаньйони та надійні охоронці

Nimecki dogi

Великі породи собак, придатні для сімей з дітьми, давно привертають увагу людей. Однією з таких порід є благородний німецький дог – друг і захисник. Згадки про собак, подібних німецькому догу, зустрічаються з давньогрецьких і давньоримських часів, їх зображення можна знайти в літописах і на фресках. Однак тільки в кінці 19 століття вдалося об’єднати всю їх різноманіття в єдину породу.

Якщо ви звернете увагу на цих потужних вихованців, вам варто знати кілька особливостей породи: німецькі доги добре навчаються, тому при належному догляді ви легко зможете контролювати тварину; їх величезний розмір (собака буде важити від 50 до 80 кг) передбачає наявність великого будинку для охорони; тримати вихованця на вулиці буде проблематично, їх шерсть коротка і не призначена для холоду.

Характерною рисою німецького дога є його відданість господарям. Це ревний страж і добра няня в одній особі. Однак утримувати такого друга не дешево. Але при цьому добрі гіганти можуть прожити 8-10 років.

Німецький дог – одна з порід собак, яка підійде для сімей з дітьми. Вони віддані і захистять своїх господарів.

Віддані порцелянові гончаки: порселен

porselen 1

Порселен, також відомий як порода гарний порцеляновий гончак, є однією з найстаріших французьких порід. Вважається, що її розведення почалося ще в середині 15 століття. Назва у цієї породи безпосередньо пов’язане із зовнішністю собаки, яка, стоячи в мисливській стійці, дійсно схожа на дорогу порцелянову статуетку. Ця схожість обумовлено гармонійним поєднанням кістяного контуру і вовни слонової кістки.

Порселен також може бути білого кольору або з плямами. Дорослий представник цієї породи буде важити від 25 до 27 кг і проживе 12-14 років (що дуже довго за собачими мірками). Характер у порселінових гончих просто золотий. Ці собаки орієнтовані на людину, легко прив’язуються і добре піддаються дресируванню. Однак їм потрібно багато фізичної активності, тому забезпечте вихованцеві тривалими прогулянками, якщо не берете його з собою на полювання. Породи собак порселен, одні із найкращих породи собак для дітей!

Василь

Відомий експерт з спецтехніки для будівельних та дорожніх робіт. Пишу корисні статті для блогів та інформаційних сайтів.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button